Bezdrôtový alarm pre domácnosť, malú a strednú firmu

Ako to funguje

Princíp bezdrôtového zabezpečovacieho zariadenia CommPact
» Rýchla užívateľská príručka

MyELAS pre Android   MyELAS pre iOS

VideoČasto kladené otázky

V čom sa CommPact odlišuje od lacných bezdrôtových zabezpečovacích systémov z Ázie?
Zabezpečovací systém CommPact je zariadenie profesionálnej triedy. Poskytuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť a veľké množstvo funkcií. Bezdrôtové komponenty CommPact pracujú v písme 868 Mhz so šifrovaním SecuriCode s vysokou odolnosťou voči rušeniu, komponenty lacných systémov používajú nižšie frekvencie v zarušenom pásme 433 MHz a vyžadujú externé antény. Nezanedbateľná je extrémne vysoká životnosť kvalitných lítiových batérií v komponentoch systému CommPact. Na rozdiel od lacných systémov je CommPact pripojený na ELAS server. CommPact vyhovuje norme EN50131 Stupeň 2.

Čo je ELAS server?
EL aplikačný server (ELAS) je dedikovaný server s nepretržitou prevádzkou 24 hodín denne / 7 dní v týždni. Poskytuje privátny vzdialený prístup k zabezpečovaciemu systému a umožňuje majiteľom objektov jednoducho skontrolovať, aktivovať, modifikovať a komunikovať so zabezpečovacím systémom na diaľku prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartfónu. Prístup na tento server je bezplatný.

Čo sa stane v prípade, ak narušiteľ použije vysokofrekvenčnú rušičku?
CommPact má vstavané funkcie na ochranu pred rušením. Systém priebežne kontroluje šifrované spojenie s bezdrôtovými komponentami a dokáže odhaliť rušičku vďaka funkcii Jamming Detection. Rovnako je priebežne kontrolovaná kvalita GSM signálu. V prípade použitia GSM rušičky môže systém poslať hlásenie cez pevnú linku na server ELAS, prípadne spustiť poplach.

Čo sa stane, ak sa vybije batéria v niektorom komponente?
Komponent, v ktorom dôjde k poklesu napätia batérie pod stanovenú úroveň, odošle do riadiacej jednotky signál Low Battery. Užívateľ tak bude v predstihu niekoľkých dní od úplného vybitia informovaný o potrebe výmeny batérie za novú.

Zaoberám sa dodávkami a inštaláciou zabezpečovacích systémov, poskytujete aj partnerské zľavy na produkty CommPact?
Ak podnikáte v oblasti zabezpečovacej techniky, kontaktujte nás pre partnerské ceny.

Systém sa mi páči, ale nedokážem si ho sám nainštalovať Poskytujete aj inštaláciu?
Poskytujeme aj inštaláciu u zákazníka kdekoľvek na Slovensku, pre bližšie informácie kontaktujte nás prosím.